MENY

Matchens lirare

I varje match utses "Matchens Lirare" i varje lag

Tillberga  Borlänge Bandy  nr 45 Erik Löfdahl  - nr 18 Martin Johansson
     
Västerås SK  Sandvikens AIK  nr 9 Melker Westman - nr 14 Jacob Persson
     
Västanfors IF  Gustavsberg Bandy  nr 11 Gabriel Augustsson - nr 11 Isac Edin
     
Vetlanda BK  Ljusdals BK  nr 6 Edvin Isaksson - nr 5 Elias Borg
     
Edsbyn IF  UNIK  nr 3 Johan Gardestedt - nr 18 Albin Ljuden
     
Sirius Bandy  Villa/Lidköping  nr 7 Noel Kyller - nr 9 Simon Fröjd 
     
Spånga-Bromsten  Åby/Tjureda  nr 7 Viktor Lychou - nr 12 Fanny Sjölund
     
Selånger  GT 76   nr 13 Teo Stenhage - nr 13 Filip Eriksson
     
SK Höjden  Skiold  nr 14 Viktor Bergqvist  nr 3 Aslak Vannebo
     
Botnia 69  Falu BS  nr 14 Tuukka Ässämäki  -  nr 7 Johannes Winther
     
Villa/Lidköping  Västanfors IF  nr 75 Ludvig Arkelid - nr 6 Filip Backström
     
Sandvikens AIK  Åby/Tjureda  nr 20 Hugo Lennholm - nr 8 Robin Skogström
     
Vetlanda BK  Selånger  nr 15 Alfons Degerstedt - 1 Olle Sandin
     
Tillberga  SK Höjden  nr 55 Wincent Wallinder - 17 Albin Sämfors
     
Botnia 69  Edsbyn IF  nr 15 Leonardo Eräpuro - nr 1 Calle Eklund
     
Spånga-Bromsten  Västerås SK  nr 47 Adam Carlsson - nr Colin Isaksson
     
Ljusdal BK  GT 76  nr 16 Noa Djäkner - nr 75 Fabian Blomendal
     
Gustavsberg Bandy  Sirius Bandy  nr 15 Jack Ternander - nr 15 Markus Mårtensson
     
Borlänge Bandy  Skiold  nr 41 Emil Eskeby  -  nr 99 Gustav Slotsvig (mv)
     
Falu BS  UNIK  nr 17 Jonatan Asplund - nr 7 Joel Jansson
     
Sandvikens AIK  Spånga-Bromsten  nr 4 Axel Strömberg - nr 99 Odd Jonsson
     
GT 76  Vetlanda BK  nr 81 Simon Westin- nr 5 Elin Almkvist
     
Villa/Lidköping  Gustavsbergs Bandy  nr 32 Andreas Johansson mv - nr 8 Emil Valentin
     
Skiold Tillberga  nr 17 Mathias Farnes -nr 56 Elton Borgstedt
     
UNIK  Botnia 69  nr 25 Harald Blom - nr 17 Toni Ässämäki
     
Åby/Tjureda  Västerås SK   nr 3 Malin Davidsson  - nr 10 Anton Hellmyrs
     
Västanfors IF  Sirius Bandy   nr 22 Gustav Sjöberg  - nr 19 Tim Kyler
     
Selånger  Ljusdals BK   nr 20 Melker Lindqvist  -  nr 14 Marcus Öhman
     
SK Höjden  Borlänge Bandy   nr 1 Albin Lysell  -  nr 38 Erik Stubbans-Juhlin
     
Falu BS  Edsbyn IF   nr 6 Emil Rombin  - nr 16 Sebastian Rolfsson
     
KVART 1 SANDVIKEN LJUSDAL  nr 14 Jacob Persson - nr 19 Isak Flodberg
     
KVART 2 VETLANDA SPÅNGA  nr 14 August Klang - nr 7 Viktor Lycholm
     
KVART 3 BORLÄNGE SKIOLD  nr 34 Viliam Höglund - nr 2 Kasper Rund
     
KVART 4 VILLA/LIDKÖPING BOTNIA  nr 10 Hampus Albinsson - nr 14 Tuukka Assamäki
     
SEMI 1 LJUSDAL    VETLANDA  nr 7 Elias Swartswe       nr Edvin Isaksson
     
SEMI 2 SKIOLD    VILLA/LIDKÖPING  nr 17 Mathias Farnes  - nr 92 Ludvig Gustafsson
     
SEMI 3 SKIOLD Ljusdal  nr 18 Nikolay Evensson  nr 16 Noa Djäkner
     
FINAL Vetland  Villa/Lidköping  nr 10 Oskar Edvinsson nr 32 Andreas Johansson
Bookmark and Share

Webdoc CMS